background

Biz Kimiz ?

2019 yılında savunma sanayi sektöründeki en yeni Türk-Amerikan ortak girişim şirketi olarak kurulan Masttech, teleskopik yükseltme sistemleri ve ilgili entegrasyon alt sistemlerini geliştirmek ve hali hazırda bünyemizde bulunan 300'ün üzerinde mevcut tasarımı üretmek için savunma sanayinin kalbi Ankara'da kurulmuştur.

Ankara Sincan Organize Sanayi bölgesinde kurulan fabrikamızda aynı zamanda aydınlatma sistemleri, taşıyıcı platformlar, semi-treylerlerler, karartma sistemleri ve elektronik kontrol üniteleri de üretilecektir. Ürünlerimiz MİL-STD standartlarına uygun doğrulanmış ürünlerdir.

Tesisimiz Will-Burt ve Geroh mastları için servis merkezidir. Servis merkezimizde hızlı, uygun maliyetli, tamir ve bakım hizmeti işin uzmanları tarafından verilmektedir.

Vizyonumuz, yeni nesil yükseltme sistemleri ile taşıyıcılarını geliştirmek ve üretim merkezi olmaktır.

Bu amaçla fabrikamız; yıllardır ithal edilen bu ürünlerde milli mühendislik ve üretim kaynaklarını kullanarak savunma sanayi ve özel sektörün ihtiyaçlarını %95’in üzerinde yerlilik oranı ile karşılamayı hedeflemektedir.

Masttech; deneyimi, uzman kadromuzca, ileri teknolojiye dayalı üretimi, yoğun özgün çözüm ve ürünleriyle ülkemizin savunma sistem ihtiyaçlarını karşılayan, yurt dışında rekabetçi ve yenilikçi konumdadır. Sincan OSB'deki fabrikamızda üretimi gerçekleştirilen ürünlerin buradan tüm dünyaya satışı gerçekleştirilmekte olup ,yerli üretim ve ihracat hacmimizi arttırmak hedeflenmiştir.

about
about